Nintendo 3DS Games That Will Melt Your Heart

0

Poręczny przenośna konsola jest zdecydowanie must-have dla większości graczy – łatwą projekt i gotowości są prawie zawsze bodźcem do wywoływania strzały w zakresie gier i utrzymywania środowiska gamer w obsłudze nawet w przypadku braku komputera lub konsoli.

Nic nie może krzyknąć „kawaii” więcej niż japońskiego produktu i Nintendo 3DS na pewno sprawdził się w stanie zapewnić maksymalną bystrość!

Blast ’em Bunnies

Szybkie tempo, kreskówkowe i humorystyczne, Wybuchowe Bunnies obraca się wokół hordą horrendalnie niegodziwe króliki królik próbuje zająć graczom tyle samo szkód, jak to możliwe. Korzystanie z karabinów marchew i inne środki niezwykłej broni, gra jest prosta do uzyskania i podjechać – co sprawia, że ​​jest imponująca w całości są losowe i szczegółowe elementy, z szatańskością gryzonia do broni obronnych i tak dalej.

Już 10 marca 2016

Szczenięta Świata

Transpozycja graczy w 3D, realistyczne świat szczenięta, gracze w każdym wieku może dosłownie zanurzyć się w pozornie realistycznie odwzorowanym słodko kochających psy. Czy ktoś zdecyduje się pogłaskać, towarzysko lub ćwiczenia z różnych ras szczeniąt, gra podkreśla i opiera się na interakcji.

Nintendo 3DS Games That Will Melt Your Heart

stanowisko Gry Nintendo 3DS, który topi Your Heart ukazał się najpierw w dniu torrenty gry .

Share.

Leave A Reply