The Best Action PC Games Of 2016

0

1. Hitman

Szósta pozycja i prequel do ukrycia ’em up serii, która ma na celu odzyskanie cud wcześniejszych ratach. Adam był pod wrażeniem jego prequel i szóstym wejściu do długotrwałej ukrycia ’em up serii, której celem jest odzyskanie twórczego magię wcześniejszych ratach. Tym razem, liniowe poziomy Najnowszy wpis Absolution zostały zlikwidowane z większych i bardziej pomysłowych mini Piaskownice pieniędzy krwi ustawiony, aby powrócić.

Games Torrents

2. Dishonored 2

Dishonored - XBOX 360 download torrent

Zestaw 15 lat po jego poprzednik, będziemy odkrywać miasto nadbrzeżne Karnaca jako albo zna bohatera Corvo Attano lub młodą / teraz nie tak młodego Emily Kaldwin z szeregiem nowe umiejętności outsiderem. Spodziewaj się niuansów zabiorą, co tak dobrze pracował wcześniej.

Games Torrents

3. Mafia 3

Mafia II - XBOX 360 download torrent

Z oryginalnych twórców serii Mafia nowa gra osadzona jest w nowym mieście – Nowym Orleanie; nowy okres – lata 60-te; i nowy bohater – Wietnam weteran wojny Lincoln Clay. Twórcy serii 2K Czech / Illusion Softworks biorą oparcia do debiutantów Hangar 13 – ten ostatni w których obiecują bardziej niezwykle otwarty świat. Plus strzelaniny, oczywiście. Ładunki i ładunki strzelaniny.

Games Torrents

komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share.

Leave A Reply