Trending Indie Games Every Gamer Should Try

0

Fleish & Cherry Crazy hotelu

Uderzenie 1st rozmieszczenie ze względu na jego zaradności i urzekających elementów wizualnych, to pionierzy opowieść rozgrywa się w latach 30., zwłaszcza w tym czarno-białym epoki. Ubijając razem graficzny przygody, zagadki środowiskowe a mimo scen pełnych akcji, izometryczny platformówka to trzeba spróbować, będąc jedynym w swoim rodzaju przeżyciem wydanego prawie wyłącznie poprzez jedność. Fleish & Cherry Crazy Hotel jest dostępna dla Windows PC, Mac i Linux.

Trending Indie Games Every Gamer Should Try

Bogowie będzie oglądać

Wymaganie zarówno strategię i rozdzielczości, punkt -i-kliknij przygoda jest wciągające doświadczenie skłoniło graczy zarządzać czas i zasoby, aby przetrwać rozpaczliwej sytuacji. Wydany w 2014 roku, jest ona dostępna dla Windows PC, Android, iOS, Mac i Linux.

Trending Indie Games Every Gamer Should Try

Gorogoa

Chociaż jeszcze zostać dopuszczone do użytkowników komputerów PC, Gorogoa to rodzaj gry, który nie mógł przejść unmissed z jednej biblioteki. Opierając się jednoznacznie i całkowicie na ręcznie ilustracjami, ujawnia gra logiczna rozwiązywania za pomocą prostego, a jednocześnie kompleksowy mechanika.

Trending Indie Games Every Gamer Should Try

komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share.

Leave A Reply