Castlevania Lords of Shadow 2 – PlayStation3

0

Castlevania: Lords of Shadow to gra wideo, w serii Castlevania opracowanej przez MercurySteam i Kojima Productions i wydana przez Konami. Lords of Shadow został wydany pod koniec 2010 roku na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Port Microsoft Windows została wydana w sierpniu 2013 roku Lords of Shadow to gra action-adventure się w południowej Europie w okresie średniowiecza. Restart do franczyzy, historia skupia się na dążeniu Gabriel Belmont, aby pokonać wrogie siły znany jako Lords of Shadow i ożywić swoją żonę. Gracz kontroluje Gabriel w środowiskach 3D jak wykorzystuje umiejętności walki wręcz, aby pokonać wrogów i rozwiązuje zagadki, aby poruszać się w grze.

Gra została pierwotnie ogłoszono Lords of Shadow bez połączenia z serii Castlevania mowa. Zrobiono to, aby ich plany, aby radykalnie zmienić kierunek mitu Castlevania tajnym i zapobiegające zapowiedź gry z serii upstaging kolejny komunikat, Castlevania Judgment. Hideo Kojima, twórca serii Metal Gear, pomógł wyprodukować tytuł. Muzyka została skomponowana przez hiszpańskiego kompozytora Óscar Araujo, który został entuzjastycznie za prace nad grą.

Gra sprzedała się dobrze i otrzymała pozytywne recenzje od publikacji gier wideo. To był chwalony za nowe elementy dostarczone do serii, chociaż ten był również przedmiotem krytyki, ponieważ nie zachowują cechy z poprzednich gier Castlevania. Konami zwrócił się do rozwoju zespołu produkować więcej tytułów związanych z Lords of Shadow. Obejmuje dwa sequele utytułowanych Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate i Castlevania: Lords of Shadow 2.


?
Pobierz .torrent

Musisz uTorrent do pobierania plików .torrent.

Share.

Leave A Reply