Ark Survival Evolved – PS4

0

Arka: Survival Evolved jest grą przetrwanie wideo action-adventure opracowane i opublikowane przez Studio wieloznacznych. To jest zaplanowane do wydania w czerwcu 2016 dla systemów Linux, Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4 i Xbox One; wczesny dostęp w grze zaczęła dla Windows w dniu 2 czerwca 2015 roku, a dla OS X i Linux w dniu 1 lipca 2015 roku w grze, gracze muszą przetrwać w świecie pełnym dinozaurów roamingu, zagrożeń naturalnych i potencjalnie wrogich ludzkich graczy.

Gra toczy się bądź z trzeciej osoby lub widoku pierwszej osoby i jej świat jest poruszać się pieszo lub jazda na dinozaura. Gracze używają broni palnej i improwizowanych broni do obrony przed wrogimi ludzi i stworzeń, z możliwością budowania baz jak obrony. Gracze mogą również dostosować za pomocą przedmiotów, broni usunięciem go z otoczenia. Gra posiada opcje zarówno dla jednego gracza i multiplayer, z tego ostatniego pozwalając graczom do prowadzenia jednoczesnej gry.

Rozwój rozpoczął się w październiku 2014 roku zespół rozwoju prowadzone badania nad wyglądu dinozaurów, choć trwało kreatywny Licencja dla celów rozgrywki.


?
Pobierz .torrent

Musisz uTorrent do pobierania plików .torrent.

Share.

Leave A Reply