5 Games to Download Now In 2016

0

Po fali gier wydanych w ciągu ostatniego roku, oczywistym sposobem klasyfikowania i pozycjonowanie ich powinno być top, składa się z pięciu z najlepszych gier wydanych w ciągu ostatniego roku i trafi się podczas bieżącego.

mieszanka imponujących mechaniki, skomplikowanych wykresów i ekscytujące efekty wizualne, aby te nadchodzące a już wydanych tytułów ręce -on gry!

# 5 Order 1886

Przedmiotem zachwyt perspektywy trzeciej osoby przygodowa angażuje graczy w epoce wiktoriańskiej, dostarczając je obie technologii i elementy związane z czasem, o którym mowa. Wydany w Q1 2015, gra cieszył ogólny dobry odbiór.

# 4 Mortal Kombat X

Mortal Kombat X, to wspaniały dodatek do serii otrzymała pozytywne recenzje od krytyków i graczy, którzy chwalili dyżurów sterowania, grafiki, historia i znaków. Jednak pomimo znacznej ilości satysfakcji związanej z grą w wersji PC z systemem Windows Mortal Kombat X był znacznie źle, usiane problemów technicznych.

Torrents Games

# 3 Tom Clancy Rainbow Six Siege

Deweloperzy w Ubisoft Montreal zainwestowała dużo czasu na doskonalić mechanikę gry, pozwalając graczy do udziału w zwarciu konfrontacji i angażować się w różne taktyki i strategie, ponieważ wcześniej w akcji hardcore, przypominający przeciw agentów terrorystycznych. Rainbow Six Siege jest dynamiczna i wymagająca, ponieważ przynosi przewrót dodatków, przy czym najważniejsze jest oblężenie. przeciwstawne obozy można wybudować warownie manipulowane z drutu kolczastego, miny, murów obronnych i masą. Po drugie, wprowadzenie dronów obserwacyjnych i zjazd dodaje więcej intensywności do walki, tworząc konkurencyjną rozgrywkę. Opóźnienie wolne, wybuchowe otoczenie wyświetla autentyczne reakcje, umożliwiając graczom zanurzyć się w pełni, ponieważ narusza w różnych obozach.

Torrents Games

# 2 Uncharted 4

gra będzie ostatni przedstawiają dzielnego Nathan Drake w zestawie tła story trzy lata po wydarzeniach z ostatniej przygodzie. Po długim czasie spędzonym najazdy pewnym, zanurzone w dążeniu do bogactwa i wglądu, Nate jest obecnie na emeryturze i ślub z ukochaną żoną, Elena Fisher, gdy nagle jego życie zostaje wywrócone do góry nogami przez niespodziewanego powrotu brata, Sam. Żądanie jego pomocy, obaj wyruszają w nową, bardziej osobistą podróż, próbując odkryć skarb piratów poprzez odblokowanie tajemnicze historie spisek.

5 Games to Download Now In 2016

# 1 Wiedźmin 3 Dziki Hunt

poprzedzony wysoko ceniona The Witcher 2: Assassins królów i Wiedźmina, w 3. części Wild Hunt został wydany na Xbox One, PS4 i Microsoft Windows w dniu 19 maja 2015 roku i zostało ogłoszone na targach E3 2014 z demo gry i innych kilka szczegółów dotyczących gry, które zostały wyjaśnione poprzez wspólne wysiłki Jana Mamais i Konrada Tomaszkiewicza. Z perspektywy trzeciej osoby, RPG Gra akcji prezentuje zawodników z licznymi główny i boczny quests.The Lore, elementy i znaki są oparte na pismach polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego i centrum gry na „Wiedźminie” lub, czyli łowcy potworów Geralt z Rivii. Po drugiej części Wiedźmina 3: Dziki Hunt prowadzi do wniosku, do opowieści o Geralta, opowieści, która została szczegółowo szczegółowo w poprzednich wersjach. Z niższym budżetem niż GTA Rockstar, wciąż jest bajecznie dobrze umieścić, oferując ponad sto godzin rozgrywki, dzięki czemu kompleks gier i intrygujący. Z szerokiego wachlarza wizualizacje i dźwięki, które czynią grę oszałamiająca, pozostawia graczy awestruck.Being grę nieco większe niż Skyrim, z dużej ilości działań, które zostaną wykorzystane, programiści zrobili dodać możliwość wyboru pomiędzy więcej opcji podróżowania niż tylko maszerować na piechotę. zamontowany na Roach, upartego i komiczny towarzysz Geralta i żeglugi statkiem do różnych lokalizacjach

zniewalającym głosem działając wykonana przez Doug kąkol (Geralt z Rivii) oraz Denise Gough (Yennefer z Vengerbergu) jest drobiazgowo opracowane. Liczne elementy fikcyjne tkaniny urocze akcenty, takie jak mitycznych jeźdźców, którzy grzebać ziemie w poszukiwaniu słabeuszy, którzy mogą posiadać i uboju.

Out na Xbox One i PlayStation 4, Wiedźmin 3:. Dzikie polowanie jest również dostępna w systemie Microsoft Windows

5 Games to Download Now In 2016

wpis 5 Gry do pobrania teraz w roku 2016 ukazał się najpierw w dniu torrenty gry .

Share.

Leave A Reply