Alien Isolation – Xbox One

0

Myślałem, że osiągnął wszystko. Myślałem, że mam pokonać przeciwności i wykonywana bohaterskie, śmierć przekór wyczyny. Ale teraz wiem, że te przygody były fikcją, wersja park rozrywki zagrożenia i niebezpieczeństwa, na mój heroizm puppeteered i mój niewidzialnych strunach droga do zwycięstwa pre-asfaltowej. Bo teraz mam doświadczenie Obcy: Izolacja.

Alien nie w dupie, jak wiele głupich kłamstw gry wideo „już wierzył. Nie obchodzi o swoich naiwnych, zakładanych przywilejów jak wyznaczonego bohatera. A gdyby coś przypominającego relatable ludzkie emocje, to śmiać się w obliczu tego, co myślisz, że wiesz o ukryciu i przeżycia. Powiem wam się mały sekret o Alien: Izolacja. To nie jest grą przetrwanie w ogóle. Jest to symulator przetrwania. To bardzo, bardzo różni się od wszystkiego co nie spotkałem wcześniej. Zapomnij, co myślisz, że wiesz. Nie pomoże tutaj

Jeśli Obcy:. Izolacja można podsumować jednym słowem, to jest to „prawdziwy”. Nie „realistyczna”. Nie „wizualnie wiarygodne”. Nawet „wciągające”, że szczyt osiągnięcie najlepszych gier AAA do tej pory. Ale płaskim-out, w dobrej wierze prawdziwe, aż do jej rdzenia, przez wszystko to robi.

Odkryte w ferworze śmierci fizycznej, społecznej i gospodarczej zapaści, stacji Sevastapol (miejsce spoczynku feralnego czarne skrzynki Nostroma) jest naprawdę żyje ekosystem. A w niej, to nawet jak Amanda Ripley, córki nie Ellen-są specjalne, prawa bohatera, będzie potępiony. Bardzo szybko, że pojęcie będzie napędzany na ciebie tak mocno, jak młotem strzał. Każdy z Sevastapol w humanoidalnych mieszkańców-z Looter agresywnie obronnej na niskie-fi, okazja-android-bin jest napędzany wyłącznie przez samych wschodzących instynktów dynamicznych, AI, które złożyły takie samo zwierzę tytularnym uwagę to uzasadnione. Każde spotkanie przynosi ogromną głębię i potencjalnie śmiertelne, spiralnie możliwości. Zachowanie nieprzyjaciół waszych, zawsze jest logiczne, ale bez końca nieprzewidywalna, napędzany przez wschodzących współdziałaniu znaków, środowiska i okoliczności.


?
Pobierz .torrent

Musisz uTorrent do pobierania plików .torrent.

Share.

Leave A Reply