Grand Theft Auto 5 – XBOXONE

0

Grand Theft Auto V to otwarty świat, action-adventure gra wideo stworzona przez Rockstar North i wydana przez Rockstar Games. Album został wydany w dniu 17 września 2013 roku na PlayStation 3 i Xbox 360. udoskonalona wersja gry została wydana w dniu 18 listopada 2014 roku na PlayStation 4 i Xbox One i 14 kwietnia 2015 r Microsoft Windows. Gra jest pierwszą główną pozycja w serii Grand Theft Auto od 2008 roku w Grand Theft Auto IV. Ustaw w fikcyjnym stanie San Andreas (na podstawie południowej Kalifornii), historia jednego gracza następujące trzy przestępców i ich starania w celu popełnienia heists będąc pod presją agencji rządowej. Otwarta konstrukcja świat pozwala graczom swobodnie poruszać San Andreas, który zawiera otwarte krajobrazy i fikcyjnym mieście Los Santos (w oparciu o Los Angeles).

Gra toczy się bądź z trzeciej osoby lub first-person view i jego świat jest poruszać się pieszo lub pojazdem. Gracze kontrolują trzy prowadzenie bohaterów w całym trybie dla pojedynczego gracza, przełączanie między nimi zarówno w trakcie, jak i poza misji. Fabuła skupia się na sekwencji Heist, a wiele misji obejmują strzelaniny i gry jazdy. Gracze, którzy popełniają przestępstwa może zachęcać odpowiedzi od organów ścigania, mierzoną za pomocą systemu „Wanted”, który reguluje agresję ich odpowiedzi. Grand Theft Auto Online tryb multiplayer online, pozwala maksymalnie 30 graczy zbadać otwarty świat i angażować się w spółdzielni lub konkurencyjnych meczów gier.

Powszechnie oczekiwana gra, Grand Theft Auto V pobił rekordy sprzedaży w branży i stał się najszybciej sprzedającym produkt rozrywkowy w historii, zdobywając US 800 milionów $ w pierwszym dniu i US $ 1 miliarda w ciągu pierwszych trzech dni. Otrzymał wiele pochwał, pochwał skierowanych na jego stwardnienie konstrukcji bohatera, otwartym świecie, prezentacji i rozgrywki. Gra spowodował kontrowersje związane z jego przedstawieniem kobiet i misji wyposażony tortur podczas przesłuchań zakładników. Uważany za jeden z najbardziej znaczących tytułów siódmego generacji gier konsoli gra zdobyła uznanie na koniec roku, w tym Game of the Year od kilku publikacji gier. To sprzedał ponad 52 milionów egzemplarzy i jest jednym z najlepiej sprzedających się gier wideo wszech czasów.


?
Pobierz .torrent

Musisz uTorrent do pobierania plików .torrent

Share.

Leave A Reply